J.C. Wilslaan 31
7313 HK Apeldoorn
t 055 357 5757
i www.apenheul.nl
Graag ontvang ik meer informatie over Apenheul:
Apenheul: een indrukwekkende omgeving
Een evenement bij Apenheul is niet zomaar een evenement, het is een gebeurtenis die u nog lange tijd zal bijblijven. Mensen zijn nu eenmaal, net als apen, zeer gevoelig voor invloeden vanuit de omgeving. In de unieke context van Apenheul krijgt uw evenement dan ook bijzondere betekenis.
De kracht van het contrast
Verspreid over het dierenpark biedt Apenheul verschillende congres- en vergaderlocaties voor groepen van 10 tot zelfs 900 personen. Alle voorzieningen zijn aanwezig om uw seminar, vergadering, training of workshop tot een succes te maken. Ook voor de lancering van een nieuw product, een grootschalig relatie-evenement, een stijlvol diner of een filmvoorstelling biedt Apenheul fantastische mogelijkheden. Een zakelijk evenement in een natuurpark met meer dan 400 apen… over een omgeving met impact gesproken.
De St@art van Apenheul
De St@art is een schitterende, volledig duurzame locatie met een auditorium voor 300 personen en diverse vergaderruimtes. Ook is er een bijzonder buitenterras. Deze is volledig overdekt en biedt uitzicht op de bosvijver van Park Berg & Bos. De St@art is CO2-neutraal en beschikt over state-of-the-art audiovisuele apparatuur. Vanzelfsprekend is er ook een internetverbinding aanwezig.
Liever tússen de apen?
Ook het apenpark biedt tal van unieke mogelijkheden voor groepen. Wat dacht u van een presentatie op de tribune Bongo Bonde, met zicht op het eiland van de gorilla’s? Of vergaderen tussen de orang oetans?
Heel bijzonder is de locatie Kambizuri. Deze sfeervolle tenten met een capaciteit van 150 personen liggen middenin Apenheul en zijn voorzien van alle gemakken van deze tijd. Vanaf het terras heeft men uitzicht op het gorilla-eiland. De informele opzet en de indrukwekkende entourage staan garant voor een succesvolle bijeenkomst.
| Naam ruimte | m2 | aantal pers. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| vergadering | presentatie | diner | ||||
| Vergaderzaal 1 | 75 | 25 | 50 | |||
| Vergaderzaal 2 | 85 | 25 | 50 | 50 | ||
| Chilchos auditorium | 300 | |||||
| Kambizuri | 200 | 30 | 60 | 150 | ||
| Bongo Bonde | 800 | |||||
| Foyer | 245 | 300 | ||||
| Buitenterras | 160 | 25 | 50 | 50 | ||
| Orang oetan gebouw | 30 | 60 | 60 | |||
| Dajak Farm | 50 | |||||