Inspirerende Locaties | De Amstel Tafel

printversie

De Amstel Tafel

Achterdijk 64
1191 JL  Ouderkerk aan de amstel
t 0681 918 067
i www.deamsteltafel.com

Graag ontvang ik meer informatie over De Amstel Tafel:

Invoer verplicht
Invoer verplicht
Invoer verplicht Man Vrouw
Invoer verplicht
Invoer verplicht
Opmerkingen
Graag ontvang ik ook meer informatie over inspirerende locaties d.m.v. de wekelijkse nieuwsbrief: de LocatieFlash.

















required Verplicht invullen


> Stuur door naar collega

vergelijk mijn selectie

Buitenlocaties, Villa's en landhuizen

De Amstel Tafel

Buitengewoon vergaderen bij de Amstel Tafel.
Onze kernwaarden: Inspirerend / Informeel / Flexibel.

Bent u toe aan iets anders? Zoekt u een bijzondere locatie voor een vergadering, workshop, training, heidag, brainstormsessie of teammeeting? Wilt u even weg van de dagelijkse gang van zaken op kantoor? Stelt u persoonlijke aandacht, goede service en flexibiliteit op prijs? En dat alles op een prachtige plek aan het water, goed bereikbaar en rustig gelegen? Dan is De Amstel Tafel het adres.


De Amstel Tafel, is een unieke en inspirerende locatie vlak onder Amsterdam. Bij de Amstel Tafel kun je per dagdeel een zone huren. De locatie beschikt over 2 zones; de comfort/inspiration [tot 12p] en de flex zone [tot 6p). De locatie is ook exclusief te huur indien absolute privacy gewenst is. In de zomer is het ook mogelijk om onze Amstel sloep te huren.


Open 7 dagen per week van 09.00-22.00 uur. Diverse mogelijkheden voor lunch en/of avondeten. Gratis parkeergelegenheid. Toch liever ergens anders eten? Er zijn diverse leuke en goede restaurants en overnachtingsmogelijkheden binnen een straal van 1km. 

Onlangs zijn wij ook in 's Graveland gestart met de Outdoor zone. Zie ook de aparte presentatievoor deze locatie.

Naam ruimte m2 aantal pers.
vergadering presentatie diner
Comfort/Inspiration zone 70m2 1-12 1-10 1-12
Flex zone 27 m2 1-6 1-6 1-8

Kaart

foto's van deze locatie

De Amstel Tafel
Terras-steiger-uitzicht
Comfort zone
Inspiration zone
Comfort zone
Inspiration zone
Flex zone
Lunchen aan de picknicktafel
Comfort-Inspiration zone
mei-sept varen met de lsoep
Inspirerende spreuk
Heerlijke lunch met warme snack
  • Ligging: Aan het water, Landelijk gelegen
  • Aantal personen: 1 - 12
  • Aantal ruimtes: 3
  • Overnachten: nee
  • Facilitaire voorzieningen: Draadloos internet, Flip-over, Scherm en beamer
  • Eigen parkeergelegenheid: ja
  • Aantal parkeerplaatsen: 12
  • Exclusief te huren: ja