search
Suggesties
    mapAlle locaties
    • lightbulb
      Je hebt nog geen favorieten in je lijst toegevoegd.
    • Waar begint jouw event?
      search
      We hebben geen resultaten gevonden voor ''. Probeer iets anders.








    De Koninklijke Nederlandsche Zeil- & Roeivereniging

    • location_cityAan de haven & Aan een meer
    • person_pin6-100 personen
    • styleKlassiek & Maritiem
    • meeting_room4 ruimtes

    Over

    De Koninklijke Nederlandsche Zeil- & Roeivereniging

    De KNZ&RV is de oudste watersportvereniging van Nederland (opgericht in 1847) en is gevestigd in Muiden en Enkhuizen. De ‘Koninklijke’ is een vereniging met een lange historie, mooie tradities en springlevend! De Koninklijke is actief betrokken bij tal van nationale en internationale zeil- en roeitochten in binnen- en buitenland.

    De Sociëteit van de Koninklijke - 52°20'02.1"N 5°04'07.7"E

    Onze prachtige Sociëteit is de ankerplek van de Koninklijke. Met uitzicht op het roemruchte Muiderslot, balanceert de Sociëteit tussen de ruige weidsheid van het Markermeer en de ingetogen rust van de Vecht.

    Deze unieke ervaring delen we graag met u. Op momenten dat de Sociëteit niet in gebruik is voor verenigingsactiviteiten, is deze prachtige ruimte te huur voor andere gelegenheden. Per dag, per dagdeel of voor de avond. Zowel leden als niet-leden kunnen de Societëit gebruiken voor recepties, bedrijfsevenementen, borrels, boekpresentaties, filmavonden, lezingen, after-parties (met muziek!) of besloten diners.

    Op de eerste verdieping van de Sociëteit bevindt zich de Sociëteitszaal. Een prachtig ingerichte zaal, bij uitstek geschikt voor diners, lezingen en recepties. Afhankelijk van uw evenement kunnen er ca. 80 couverts worden geserveerd voor een chique drie, vier of vijf gangen-diner, of 150 stoelen in theateropstelling voor een lezing of presentatie. 

    De Sociëteitszaal heeft ook een muziekinstallatie (incl microfoon en headset), beamer en presentatiescherm en indien gewenst een 60” LED screen. Op verzoek kan ook een live-DJ worden toegevoegd aan het programma.

    De Societëitszaal is omringd door een groot zonneterras, waar u op een zwoele zomeravond uw evenement geweldig kunt beginnen of eindigen.

    De Piet-Heinkamer

    Voor een besloten vergadering of chique diner in een kleinschalige en intieme ambiance hebben we de Piet-Heinkamer beschikbaar. De thuisbasis van ons bestuur. De Piet-Heinkamer heeft een royale lange tafel en biedt plaats aan 12 gasten. 

    De Pampusbar

    Indien uw bijeenkomst beter in een meer informele sfeer kan plaatsvinden, is het ook mogelijk om onze gezellige Pampusbar te gebruiken. De Pampusbar is vernoemd naar het roemruchte eilandje voor de kust van Muiden: Forteiland Pampus, wat ooit is gebouwd om een aanval vanaf de Zuyderzee af te weren.

    Geheel in nautische sfeer kunt u hier genieten van de warme ambiance, de perfecte service en het royale terras met uniek uitzicht op het Muiderslot. De Pampusbar biedt ruimte aan 30-100 gasten en kan overigens ook gebruikt worden voor recepties (100 staplaatsen) en diners (30 zitplaatsen).

    Faciliteiten

    De Koninklijke biedt alle ondersteuning om uw evenement een onvergetlijke ervaring te maken. Onze chefkok Jaap stemt de diners volledig af op uw wensen en onze gerants Yolanda, Rick en Peter daarbij ondersteunt door hun team, verzorgen uw evenement tot in de puntjes.

    In principe rekenen we met een vast bedrag voor het gebruik van de ruimte ter dekking van de vaste kosten van de Sociëteit. Daarnaast wordt het verbruik van drank en couverts, op basis van nacalculatie, met u afgerekend. We kunnen ook aanvullende diensten verzorgen zoals een boottocht over het IJmeer of een live-DJ. Vooraf maken we een prijsopgave en nemen die uitgebreid met u door, zodat we u een perfect en vooral zorgeloos evenement kunnen bieden.

    Uitstekend voor
    • person1-op-1 sessies
    • local_barBorrel
    • groupBrainstormsessie
    • infoBrunch
    • restaurantDiner
    • infoPrivate dining
    • infoRetraite
    • infoTraining
    • meeting_roomVergadering
    expand_moreToon meer
    Algemene faciliteiten
    • deckBuitenruimte(n)
    • infoDakterras
    • infoExclusief te huur
    • sports_volleyballGespecialiseerd in in- & outdooractiviteiten
    • elevatorLift aanwezig voor alle verdiepingen
    • roofingOverdekte buitenruimte(n)
    • accessibleRolstoeltoegankelijk
    • accessibleRolstoeltoegankelijk toilet
    • deckTerras
    expand_moreToon meer
    Culinaire mogelijkheden
    • outdoor_grillBarbecue mogelijk
    • rv_hookupFoodtrucks mogelijk
    • dinner_diningGastronomisch niveau
    • brunch_diningPrivate dining mogelijk
    • restaurantRestaurant aanwezig
    Duurzaamheid
    • lightbulbLedverlichting
    • ecoLokale catering
    • recyclingPlastic, papier en glas wordt apart ingezameld
    • solar_powerZonnepanelen
    Technische faciliteiten
    • play_arrowBasis AV-set
    • lanBekabeld internet mogelijk
    • infoExterne AV-specialist mogelijk
    • settings_input_hdmiPlug & play
    • infoTechnisch expert op locatie
    • wifiWiFi
    Entertainment
    • music_noteAchtergrondmuziek buiten tot 00:00
    • speaker_groupBand toegestaan
    • graphic_eqDJ toegestaan
    • celebrationFeest binnen mogelijk? tot 01:00
    • celebrationFeest buiten mogelijk? tot 00:00
    • micMicrofoons aanwezig
    Overige faciliteiten
    • infoAanmeren op locatie mogelijk?
    • directions_carAuto's kunnen eenvoudig naar binnen
    • infoBereikbaar per watertaxi?
    • petsHonden toegestaan?
    • infoHotels in de buurt? 10 minuten
    • campingKampeermogelijkheden
    • local_shippingKan er een vrachtwagen naar binnen?
    • infoLaadpalen voor elektrische auto’s aanwezig?
    • infoMobiele laadpalen beschikbaar op aanvraag?
    • infoMogelijkheid tot parkeren in de buurt?
    • infoParkeerplaatsen aanwezig op de locatie? 100
    • infoShuttle service beschikbaar?
    expand_moreToon meer
    Eric Van der LeyCommissaris Wal & Sociëteit
    • how_to_regDirect in contact met de locatie!
    • euroGeen extra kosten
    Eric Van der LeyCommissaris Wal & Sociëteit
    • how_to_regDirect in contact met de locatie!
    • euroGeen extra kosten

    Terras

    Terras

    border_outer- m2

    starBeoordelingen

    Er zijn nog geen beoordelingen voor deze locatie. Wees de eerste die een beoordeling plaatst als je ervaring heb met deze locatie.

    Locatie en omgeving