De Lyceum Orangerie
Highlights
- Locatie en omgevingBosrijke omgeving & Op het platteland
- Capaciteit2-12 personen
- Sfeer en uitstralingHuiselijk & Landelijk
- 2 ruimtes
Over de locatie
Een unieke duurzame vergaderlocatie, centraal gelegen, aan de rand van het Zeisterbos.
De Lyceum Orangerie is als vergaderlocatie uitstekend geschikt voor max. 12 personen.
Deze duurzame vergaderlocatie kenmerkt zich door het landelijke karakter en de integratie van binnen en buiten; de glazen schuifpui kan over de gehele breedte worden geopend, het comfort van binnen maar dan buiten. De ruimte is voorzien van vloerverwarming waardoor deze ook in de winter zeer comfortabel verwarmd is, om extra sfeer te creëren kan de houthaard aangestoken worden.
De locatie leent zich uitstekend voor verschillende type bijeenkomsten; vergaderingen, een heidag, teambuilding sessies, trainingen, brainstorm sessies, workshops, kleinschalige evenementen, een netwerkborrel, presentaties.
Vanzelfsprekend is de ruimte voorzien van alle voorzieningen om effectief te vergaderen zoals; internet, een groot scherm, een whiteboard, flip over en een eigen wc. Wat de ruimte uniek maakt is dat er een complete keuken aanwezig is waar op hoog niveau gekookt kan worden door een chef of TV kok. Culinaire wensen stemmen we vooraf met de gasten af waarbij we uiteraard rekening houden wordt met dieet wensen.
Contact
U kunt altijd even contact opnemen voor meer informatie en mogelijkheden.
Er is voldoende gratis parkeergelegenheid voor de deur en er is een laadpaal aanwezig.