Werk eens even anders
Of je nu wilt vergaderen, brainstormen of gewoon even afstand wilt nemen: in Het Kerkje vind je de rust en ruimte om écht verder te komen. Weg van de standaard vergaderruimtes. Midden in de natuur, maar toch verrassend centraal, op slechts enkele minuten van de A7.
De beste ideeën ontstaan vaak wanneer je even uit de dagelijkse hectiek stapt. Het Kerkje biedt daarvoor alles wat je nodig hebt: een unieke plek in het Friese landschap, waar historie en moderne faciliteiten samenkomen om jou en je team vooruit te helpen.
Aan de achterzijde van dit volledig duurzaam verbouwde gebouw liggen de ruimtes die je kunt huren. Hier vind je plek voor maximaal tien personen – met de ruimte die werkt en de rust die inspireert.
Wanneer je Het Kerkje huurt, heb je altijd Teamruimte 1 en Teamruimte 2 tot je beschikking (Vanaf €400 voor een halve en €750 voor een hele dag, exclusief BTW). Voor koffie en thee is er de leefkeuken, waar ook een uitgebreid verzorgde lunch voor jullie klaarstaat aan een rijk gedekte tafel.
De leefkeuken is geen werk- of overlegplek, maar het kloppend hart van Het Kerkje: een ontmoetingsruimte waar je zomaar andere kerkgangers kunt tegenkomen. Daar ontstaan vaak de mooiste gesprekken en nieuwe verhalen om mee naar huis te nemen.
Word jij ook onderdeel van het verhaal van Het Kerkje?