Union House
Highlights
- Loctie en omgevingAan de gracht & Aanmeren mogelijk
- Capaciteit20-100 personen
- Sfeer en uitstralingKlassiek
- 2 ruimtes
Over de locatie
Union House heeft eind september haar deuren geopend in het voormalig Tivoli-complex aan de Oudegracht in Utrecht. Een bekende plek met een unieke geschiedenis. En deze prachtige plek wordt weer een bruisende ontmoetingsplek in een nieuwe hoedanigheid. Een plek waar heerlijk eten, ontmoeten en cultuur naadloos in elkaar overgaan. Union Houdt biedt, naast een restaurant & wijn- en cocktailbar, een comfortabele ruimte voor zakelijke en privé bijeenkomsten in een authentieke omgeving in hartje Utrecht.
De Governor's Room is een prachtige ruimte voor groepen van 20 tot 80 personen. De ruimte wordt naar wens ingericht passend bij uw event. Wilt u een theater setting, een kring, een cabaret opstelling en bijvoorbeeld een diner? Er zijn talloze mogelijkheden.
De ruimte wordt van alle gemakken voorzien, zodat u en uw gasten compleet ontzorgd worden. En ook op culinair gebied weet u zeker dat het u aan niets zal ontbreken. Vanuit onze keuken serveren we de lekkerste bites en gerechten.
Ook in Jacob’s bar; onze wijn- en cocktaillounge kunt u tijdens uw event met uw gasten samenkomen. Het uitzicht op het restaurant en het iconische podium maken deze ruimte uniek! Wij vertellen u graag alles over de mogelijkheden.