Gehele Museum

  • Verdieping
    Begane grond
Bekijk locatie

Over

Het Spoorwegmuseum in Utrecht is een museum met een prachtig visitekaartje: de entree in het historische Maliebaanstation. Het klassieke treinstation uit 1874 is in oude glorie hersteld en ademt 19e eeuwse grandeur, compleet met marmeren vloeren, kroonluchters en wachtkamers.

Aan de andere zijde van het spoor staat een indrukwekkende moderne museumhal waarin de hele geschiedenis van het spoor te zien, te ruiken en te voelen is.

Organiseer tijdens openingstijden een congres tot 300 personen met verschillende subzalen. Buiten openingstijden kan dit zelfs tot 3.000 personen! De museale omgeving en prachtige treinen geven een bijeenkomst of evenement altijd een stukje extra beleving.

Het museum is centraal gelegen in hartje Utrecht met 200 parkeerplaatsen voor de deur, de trein stopt tijdens openingsuren midden in het museum.

Daar staan ze, klaar om te vertrekken. Tientallen locomotieven, rijtuigen en treinen. Pure krachtbronnen die een reis door de tijd hebben doorstaan. Een feest, diner, congres of beurs tussen deze indrukwekkende treinen is een belevenis op zich. De mogelijkheden met deze ruimte zijn zeer divers.

Het plein van Wereld 1, ‘De Grote Ontdekking’ is met haar fraaie eiken bomen, de oude rijtuigenwerkplaats, het perron van station d’Eenhonderd Roe en De Arend één van de pronkstukken van het museum.

Grenzen worden verlegd in Wereld 2, ‘Droomreizen’. Het idyllische theater met haar sprookjesachtige ambiance nodigt uit om inspirerende congressen, interessante lezingen of productpresentaties tot 200 personen te organiseren. Het aangrenzende perron, waar de Orient Express op het punt staat te vertrekken, biedt de mogelijkheid om de bijeenkomst aan te kleden met een exclusieve receptie.

Faciliteiten

Uitstekend voor

  • Bedrijfsfeest
  • Bedrijfsfestival
  • Beurs
  • Borrel
  • Brainstormsessie
  • Concert
  • Congres
  • Diner

Toegankelijkheid

  • Lift aanwezig
  • Rolstoelvriendelijk

Technische faciliteiten

  • Beamer
  • Flipover
  • Geluidsinstallatie
  • Led verlichting in gewenste kleur
  • Microfoons
  • Plug & play
  • Podium
  • Professioneel licht
Simone BrinkmanZakelijke verhuur
  • Direct in contact met de locatie!
  • Geen extra kosten
Simone BrinkmanZakelijke verhuur
  • Direct in contact met de locatie!
  • Geen extra kosten

Ontdek meer

Expo

Capaciteit
tot 400 personen

Centrale

Capaciteit
tot 70 personen

Restauratiezaal

Capaciteit
tot 110 personen

Strikkershuis

Capaciteit
tot 40 personen

Wachtkamer 1e & 2e klasse

Capaciteit
tot 60 personen

Wachtkamer 3e klasse

Capaciteit
tot 150 personen

Koninkijke wachtkamer

Capaciteit
tot 25 personen

Stationshal

Capaciteit
tot 400 personen

Bestelgoederengang

Capaciteit
tot 150 personen

Bedrijfsschool & Foyer

Capaciteit
tot 150 personen

Theaterzaal

Capaciteit
tot 200 personen

Gehele Maliebaanstation

Capaciteit
tot 700 personen

Gehele Museum

Capaciteit
tot 3000 personen

Perron Droomreizen

Capaciteit
tot 100 personen

Winterstation

Capaciteit
tot 3000 personen

Vriendenplein

Capaciteit
tot 750 personen