Balzaal
Highlights
- Sfeer en uitstralingKlassiek
- VerdiepingBegane grond
Over de ruimte
Tot 1924 werden hier door koningin-moeder Emma hofbals gegeven. Deze hoffeesten, waar ook gedanst kon worden, waren van hoog niveau. De hele benedenverdieping werd dan gebruikt, met de Balzaal als middelpunt van de festiviteiten. Daarnaast gaf Koningin-Moeder Emma hier ook belangrijke diners. De tafel stond dan in de lengteas van deze ruimte.
Uw evenement
U en uw gasten betreden het paleis via de rode loper. In het indrukwekkende koninklijke trappenhuis worden uw gasten ontvangen met een glas champagne en wat kleine amuses.
Bij een exclusief bezoek aan het museum, hebben uw gasten de mogelijkheid om het museum te bezoeken, eventueel onder begeleiding van een professionele gids.
Daarna genieten jullie van een heerlijk en mooi aangeklede culinaire avond in de prachtige Balzaal van het paleis.