Begane grond Restaurant Wolfslaar
Highlights
- Oppervlakte176 m2
- Sfeer en uitstralingHotel Chic & Klassiek
Over de ruimte
Bij Restaurant Wolfslaar in Breda hebben wij de mogelijkheid om gezelschappen in diverse samenstellingen te ontvangen. Of u nu een zakelijke lunch of een intieme diner organiseert of een grotere bijeenkomst plant, wij bieden verschillende mogelijkheden die passen bij uw doelstelling.
Beneden zijn er meerdere opties. Aan één tafel kunnen wij hier gezelschappen tot 13 personen ontvangen. In het voorste deel van het restaurant is het mogelijk om maximaal 30 personen te plaatsen aan drie aparte tafels. Wenst u exclusief gebruik van de begane grond, dan kunnen wij in totaal tot 54 personen verwelkomen.
Wilt u een evenement plannen dat niet binnen onze normale openingstijden valt? Geen probleem! Voor grotere gezelschappen gaan wij graag in overleg met u om onze deuren buiten de gebruikelijke uren te openen. Of het nu gaat om een lunch of een diner, wij creëren een ervaring die past bij uw wensen.
Voor het exclusief afhuren van het restaurant op reguliere openingsdagen vragen wij onderstaande omzetgaranties:
dinsdag t/m vrijdagmiddag € 6.000,-
vrijdagavond en zaterdagavond € 8.000,-
Buiten deze tijden bestaat de mogelijkheid om het restaurant speciaal voor gezelschappen te openen. Hiervoor hanteren wij een minimale omzetgarantie van € 6.000,- voor een zaterdagmiddag, € 8.000,- voor maandag of zondag en is het altijd afhankelijk van de personeelsbezetting.